Vážení rodiče,

seznamte se, prosím, s aktuálním zněním mimořádného opatření. Pro žáky z 1. a 3. ročníku z něj vyplývá, že od 1. 3. musí používat ve škole jednorázové roušky. Roušky jsou nyní poměrně běžně dostupné v obchodech ve Žďáru n. Sázavou. Pro případ nutnosti máme ve škole také malou zásobu, pokud by žák výjimečně zapomněl. Děkujeme za pochopení a součinnost.

S přáním pevného zdraví  Mgr. Hana Štůlová

Mimořádné opatření od 25. 2. 2021          Pravidla pro vstup do ZŠ          Pravidla pro vstup do MŠ

Máme své názory, umíme je vyslovit, máme svá trápení a strachy, potřebujeme je odehnat, máme své touhy a radosti, potřebujeme je zase získat, naslouchejte nám...

Třeťáci a prvňáček - ZŠ a MŠ Světnov

Informace na měsíc únor pro MŠ najdete zde, informace pro ZŠ jsou zde

3 logo     mmt logo

Název projektu: Šablony III ZŠ a MŠ Světnov

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/20-080/0017576

Pro detailní informace klikněte zde.

Se 4. a 5. ročníkem pokračujeme v distanční výuce (dle posledních informací do 22. 1. 2021), základní pravidla pro online vyučování si můžete prohlédnout zde.