Milí rodiče,

ve čtvrtek 1. září se všichni sejdeme v 7.45 v 1. třídě, abychom přivítali nové prvňáčky. V krásně vyzdobené učebně na ně již čekají nové učebnice, pomůcky i dárkové balíčky. Paní učitelka Mgr. Jaroslava Lázničková, třídní učitelka 1. a 2. ročníku, se moc těší a má připravené uvítací a seznamovací hry. Po přivítání, kterého se zúčastní také pan starosta obce, se žáci 3. a 5. ročníku přesunou do své učebny, ve které proběhnou rovněž úvodní aktivity. První den ve škole se rozloučíme již po druhé vyučovací hodině v 9.25.

Milí rodiče, přejeme vám i žákům poklidný start do nového školního roku a těšíme se na vás!

Kolektiv zaměstnanců školy

Přejeme všem našim žákům, školkovým žáčkům i rodičům krásné prázdniny plné sluníčka, koupání, výletů a odpočinku. Na konci prázdnin se těšíme na setkání s rodiči:

• v mateřské škole dne 22. 8. 2022 v 15.00
  • v základní škole dne 26. 8. 2022 v 15.00.

Kolektiv učitelů školy i školky

V odkazech naleznete informace na měsíc červen 2022 pro děti z MŠ i pro žáky ze ZŠ.

V následujících odkazech naleznete informace na měsíc květen 2022 pro děti z mateřské školky i pro žáky ze základní školy.