Nový rok je tady! Seznamte se s tím, co nás čeká v měsíci lednu 2020.

 

 • Měsíc leden bude v ZŠ určen především procvičování a pololetním prověřování znalostí. Žáky čekají pololetní písemné práce, diktáty, apod.
 • V mateřské škole od 6. 1. 2020 nastupuje na pozici asistenta pedagoga MgA. Monika Vosyková.
 • Pokud budou dobré sněhové podmínky, budou žáci ZŠ v hodinách tělocviku lyžovat na běžkách, jak už bylo avizováno před vánočními prázdninami.
 • Rodiče dětí v MŠ i žáků v ZŠ obdrží na začátku měsíce ledna jednoduchý dotazník k přípravě žádosti o dotaci „ZŠ A MŠ SVĚTNOV – PŘÍRODNÍ ZAHRADA“ , prosíme o jeho vyplnění a vrácení do školy nejdéle do 10.1.2020
 • V úterý 14. 1. 2020 od 15.00 hod. proběhne v MŠ krátká rodičovská schůzka.
 • V úterý 21. 1. 2020 ve 14.30 – 16.00 hod. proběhnou v ZŠ individuální konzultace o prospěchu a chování žáků za 1. pololetí školního roku 2019/2020.
 • Na pátek 24. 1. je pro všechny žáky ZŠ i MŠ připraven přírodovědný program „Zvířata kolem nás“, kdy se děti dozvědí mnoho zajímavého o divoce žijících zvířatech v naší přírodě. Za naučný program vybíráme 50,- Kč do 23.1.
 • V pondělí 27. 1. od 10.00 hod. máme připraveno 3D promítání přímo v naší škole. Žáci zhlédnou program „Jedinečný oceán“. Na tento program vybíráme 100,- Kč do pátku 24.1. Program je určen pro žáky 1.st. ZŠ + případné zájemce starších dětí z MŠ.
  • k dispozici bude celé profesionální 3D kino: projektor 3D, plátno, reproduktory a profesionální aktivní 3D brýle pro každého
  • film trvá 45 min.
  • budeme pozorovat barevné korály, kolem nás budou plavat želvy, nahlédneme do podmořských jeskyní, kde mají útočiště hejna pestrobarevných ryb.
 • V úterý 28. 1. se zúčastníme lyžařských závodů v běžeckém lyžování „Lyžuj lesy“ ve Vysočina Areně v NMnM. Závod zvládne kdokoliv, i naprostý začátečník. Dopravu autobusem tam i zpět zajišťuje Oddíl běžeckého lyžování N. Město a Lesy ČR. Podrobné informace dostanou žáci ZŠ nejdéle v pátek 24.1.
 • Ve čtvrtek 30. 1. bude ve 4. vyučovací hodině rozdáno pololetní vysvědčení za 1. pololetí šk. roku 2019/2020, tím výuka v tento den končí. Následuje oběd a družina. Rodiče nejdéle do středy 29.1. nahlásí, jestli mají zájem o družinu po rozdání vysvědčení.
 • Na pátek 31. 1. připadají jednodenní pololetní prázdniny.
Copyright © Základní a mateřská škola Světnov.